Ekibimiz

Ekibimiz

Mehmet Özgür Yıldırım

Kurucu Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Mehmet Özgür Yıldırım, halen İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Özel Hukuk alanında yüksek lisans yapmaktadır. Coşkun & Yıldırım Hukuk ve Danışmalık isimli avukatlık ortaklığının kurucu ortağı olan Mehmet Özgür Yıldırım, İstanbul Barosu'na kaytlı olarak mesleki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Aşkın Efe Coşkun

Kurucu Avukat

Lise eğitimini 2008 yılında Kırşehir Anadolu Öğretmen Lisesi'nde tamamlayan Av. Aşkın Efe Coşkun, 2013 yılında da İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2014 yılından bu yana ise İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak mesleki faaliyetini sürdürmektedir.

Mustafa Enes Balin

Avukat

Av. Mustafa Enes Balin lise eğitimini İstanbul Pertevniyal Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2019 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ağırlıklı olarak icra ve iflas hukuku ile ticaret hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.

Çağdaş Saçıntı

Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Çağdaş Saçıntı, İstanbul Altınbaş Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Mesleki faaliyetlerini ağırlıklı olarak iş hukuku ve sigorta hukuku alanlarında yürütmektedir.

© Tüm Hakları Saklıdır 2022 | Coşkun & Yıldırım Hukuk Bürosu